Im się udało

Im się udało

Prezentujemy opisy prawdziwych przypadków pacjentów, którzy podjęli leczenie i są na dobrej drodze ku trzeźwemu życiu. To naprawdę jest możliwe!Gdzie szukać pomocy? Sprawdź naszą bazę rekomendowanych ośrodków!

Jeżeli chcesz podzielić się swoją historią walki z uzależnieniem od alkoholu przyślij ją na adres. Opublikujemy ją anonimowo.


Adam, 32 lata, prawnik
Nazywam się Adam i jestem alkoholikiem. Historia mojego picia jest raczej banalna, w tym sensie, że nie odbiegająca od pewnych ogólnie znanych schematów. Ale do rzeczy.

Joanna, 35 lat, prowadzi własną firmę
Cześć. Jestem Asia, mam 35 lat i, mieszkam w Warszawie. Prowadzę własną działalność gospodarczą.

 

Czytaj więcej »


Krzysztof, 46 lat, biznesmen
Witam! Mam na imię Krzysztof. Przyznam, że długo zastanawiałem się, czy opisać moją historię? Był czas, kiedy bardzo się wstydziłem tego, co wydarzyło się w moim życiu. Zdecydowałem się jednak zrobić to, ze względu na to, że może to uchroni kogoś przed moimi błędami. 
Olga, 43 lata, manager
Witam! Moja historia nie jest niczym wyjątkowym, choć na początku walki z chorobą alkoholową zawzięcie walczyłam o wyjątkowość i specyfikę MOJEGO uzależnienia. Naturalnie byłam w błędzie, choć uświadomienie sobie tego wymagało wysiłku i nie lada cierpliwości.